Piłka nożna

Na początek Resovia

W sobotę rozpoczyna się runda wiosenna w pierwszej lidze piłkarskiej kobiet.

Sportowa Czwórka Radom pierwsze dwa pojedynki rozegrana przed swoją publicznością. – To ogromna szansa na podreperowanie konta punktowego i doskoczenie do czołówki ligi. Zapraszamy kibiców, którzy głośnym dopingiem mogą pomóc drużynie w osiągnięciu celu! – zachęca klubowy serwis.

Na półmetku sezonu radomska drużyna zajmuje szóstą lokatę w tabeli mając 10 punktów straty do lidera. Nie ma ciśnienia na awans, ale trener Wojciech Pawłowski wierzy w swoją drużynę i jest przekonany, że stać ją aby zakończyć rozgrywki na podium.

– Mamy bardzo fajną drużynę, która mocno przepracowała ten okres zimowy. stać nas na bardzo dobre wyniki – zaznacza szkoleniowiec radomianek. Wojciech Pawłowski ma spory komfort. Na ten pierwszy pojedynek gotowe są niemal wszystkie zawodniczki. Nie ma kontuzji, które w ostatnich tygodniach w sparingach były zmorą zespołu. Jedynie Małgorzata Stefańska pauzuje za kartki.

W pierwszym meczu Sportowa Czwórka zmierzy się z Resovią Rzeszów. Rywalki mają cztery punkty więcej i jest szansa, aby zagrać dobry mecz i zniwelować nieco różnicę. Pojedynek odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza 9. Początek spotkania o godz. 11.

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)

Comment here