Piłka nożna

Trener na dwóch etatach

Dariusz Różański wraca na trenerski stołek w zespole seniorów Broni Radom. Zastąpi na tym stanowisku Artura Kupca. 

Nie była to łatwa decyzja, ale uznałem, że Broni nie można odmawiać. Spotkałem się już z zawodnikami. Poczułem od nich ogromną szczerość, zaufanie i szacunek – przyznał szkoleniowiec. Dariusz Różański jednocześnie pracować będzie w Centrum Radom i z juniorami Broni rocznika 2002. – Z dnia na dzień nie zostawię Centrum więc pojadę też w sobotę do Wierzbicy. Na razie nie kolidują mi terminy w obu klubach. Zżyłem się bardzo z zespołem Centrum i dostałem zgodę z obu stron, aby na razie łączyć te funkcję – zapewnił Dariusz Różański.

Klubowy serwis trzecioligowca poinformował również o sfinalizowaniu dwóch transferów.  – Piotr Goljasz i Jakub Kosiorek będą wiosną reprezentować barwy trzecioligowej Broni Radom. Obaj podpisali kontrakty i przynajmniej do czerwca pozostają w naszym zespole – czytamy w komunikacie. Piotr Goljasz ma 19 lat i jest napastnikiem. – Jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Grał też w Kosie Konstancin, a ostatnio był zawodnikiem I ligowej Stali Mielec. Warto dodać, że jest to zawodnik, który był również powoływany na zgrupowania juniorskiej kadry narodowej – charakteryzuje gracza bronradom.pl.

Jakub Kosiorek ma natomiast 24 lat i jest bramkarzem. To niezwykle ciekawa postać. Wychowanek Salosu Szczecin był w ekstraklasowej kadrze Ruchu Chorzów, ale grał wówczas w Młodej Ekstraklasie. Był zawodnikiem Floty Świnoujście, Chemika Police i Błękitnych Stargard. Zaliczył występy niemieckim w FC Anker Wismar, a jesienią był w kadrze cypryjskiego Énossis Néon Paralimníou.

Comment here