Piłka nożna

Zieloni tracą kolejne punkty

Radomiak stracił kolejne punkty z drużyną broniącą się przed spadkiem z II ligi.

Pomimo już dwubramkowego prowadzenia Radomiak ze starcia w Pruszkowie wyszedł nawet bez jednego punktu. Zieloni dali wydrzeć sobie wydawałoby się pewne zwycięstwo i ostatecznie przegrali 2:3. Pierwszy kwadrans toczył się pod wyraźne dyktando Radomiaka, ale bez efektu w postaci gola. W 22. minucie po technicznym strzale Adama Banasiaka piłka zatrzymała się na poprzeczce. Drugi kwadrans również należał do zielonych. Wyśmienite okazje mieli Leandro i Kaput, ale w obu sytuacjach na posterunku byli piłkarze Znicza.

W 38. minucie wreszcie zespół Radomiaka objął prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola kapitalnym strzałem głową zamienił Michał Kaput. Jednobramkowe prowadzenie zespołu z Radomia utrzymało się do przerwy. Znakomicie rozpoczęła się druga połowa dla zielonych. W 47. minucie z kontrą popędził Leandro, wyłożył piłkę Makowskiemu, ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Niestety radość Radomiaka nie trwała długo, a może właśnie trwała zbyt długo?

W 49. minucie Marcin Smoliński wykorzystał gapiostwo zawodników z Radomia i zdobył gola kontaktowego. W 64. minucie Leandro sprokurował dość przypadkowo, ale jednak rzut karny. Na gola wyrównującego stan meczu zamienił go Machalski. Co gorsza, w 82. minucie Znicz wyszedł na prowadzenie. Bochenek zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Halucha. Co wydawało się przez większość meczu niemożliwe, niestety znów stało się faktem i Radomiak po raz kolejny wyjechał z Pruszkowa bez punktów.

Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:2 (0:1)

Bramki: Kaput 37, Makowski 47, Machalski 82 – Smoliński 49, Machalski 65
Znicz: Misztal – Bochenek, Wrześniewski, Długołęcki, Zjawiński (90. Kocot), Machalski, Czarnowski, Stromecki (46. Smoliński), Małachowski, Smoleń, Tarnowski
Radomiak: Haluch – Wawszczyk, Świdzikowski, Grudniewski, Jakubik, Makowski, Kaput (85. Rolinc), Karwot, Banasiak (79. Filipowicz), Leandro, Sokół (68. Winsztal)

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

 

(źródło: tylkoradomiak.pl)

Comment here