Piłka nożna

Porażka piłkarzy Młodzika

Po niemal czterech miesiącach przerwy powróciliśmy do rozgrywek ligowych również piłkarskie zespoły Pineks Klasy A.

W grupie drugiej jedynym przedstawicielem Radomia jest Młodzik 18. Jak wypadli piłkarze tej drużyny? Sokół Przytyk okazał się niestety rywalem lepszym. Goście już po niespełna 30 minutach prowadzili 3:0. Radomianie pierwszą bramkę stracili już w 3 minucie. W drugiej odsłonie Młodzik strzelił dwie bramki, na wyrównanie nie starczyło już czasu.

Drużyna z Radomia straciła punkty, ale jak zaznaczył klubowy serwis… – Warte odnotowania są debiuty w seniorskich rozgrywkach dwóch niespełna szesnastoletnich zawodników z rocznika 2003 – Oskara Miturskiego i Kacpra Żyły. Dwóch kolejnych znalazło się w kadrze meczowej.

W innych spotkaniach kolejne zwycięstwo odniósł Drogowiec Jedlińsk. Również Oronka Orońsko nie miała kłopotów z zainkasowaniem kompletu punktów.

Młodzik 18 Radom – Sokół Przytyk 2:3 (0:3)

Bramki: Pionka 53, M. Molga 84 – Wójcik 3, Płusa 23 , D. Witkowski 26
Młodzik: K. Lutek, Alan Wójcik (62. D. Żyła), K. Bugajski (58. K. Żyła), D. Kalita, F. Janik, R. Jopek (75. M. Grzegorczyk), J. Stysiek, M. Molga, K. Pionka, Albert Wójcik (86. J. Ulawski), J. Gliński (38. O. Miturski)

Sokół: Król – P. Witkowski, Drabik, Wójcik, Soliński, Czajka, Górka, Kucharski (Kowalik), D. Witkowski, Płusa, Łęcki.

(źródło: mlodzik.radom.pl)