Siatkówka

Sportowo-policyjny patrol w E.Leclerc!

W pierwszy dzień wiosny siatkarki E.Leclerc Radomka Radom Olga Samul i Sara Sakradzija wspólnie z policjantami z mazowieckiej drogówki przeprowadzili akcję profilaktyczną ukierunkowaną na odpowiedzialne używanie telefonów komórkowych przez pieszych i rowerzystów.

Przeprowadzona akcja w ramach SMARTSTOP polegała na  przypominaniu niechronionym użytkownikom dróg o odpowiedzialnym posługiwaniu się smartfonami oraz uświadamianie, że wyobraźnia przydaje się nie tylko za kierownicą ale również na przejściach dla pieszych.

– Na terenie sklepu naszego głównego sponsora E.Leclerc przy ul. Toruńskiej 1, nasze dziewczyny oraz funkcjonariusze wręczali specjalnie przygotowane ulotki, opowiadali o akcji (Sara coraz lepiej mówi po polsku) oraz wręczali bilety na najbliższy mecz – podkreśla klubowy serwis.

Piękne dziewczyny oraz umundurowani policjanci budzili spore zainteresowanie wśród odwiedzających E.Leclerc. Oprócz pamiątkowych fotek wszyscy oczywiście zostali poinformowani o akcji SMARTSTOP i obiecali rozsądnie korzystać z urządzeń mobilnych podczas wyjść na miasto. Bardzo dziękujemy Mazowieckiej Policji za zaproszenie do akcji!

 

(źródło: radomka.com.pl)

Comment here