Piłka nożna

Emocje w Campeon.pl Lidze Okręgowej

Druga wiosenna kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej dostarczyła sporo emocji. Najlepszym tego przykładem były mecze z udziałem drużyn z Radomia.

Centrum grało z Prochem. Losy potyczki zespołu z Radomia z ekipą z Pionek rozstrzygnęły się w doliczonym czasie gry. – W ostatnim kwadransie Proch mocniej przycisnął, miał swoje okazje, ale dopiero w doliczonym czasie gry w ogromnym zamieszaniu Joel Tata Nsah trafił szczęśliwie do bramki rywala – relacjonuje rozpn.pl.

W doliczonym czasie gra padła też bramka w wyjazdowym spotkaniu Zamłynia z KS Warka. Gospodarze prowadzili od 56 minuty, ale ambitnie grający radomianie zdołali doprowadzić do remisu. – Tu również w doliczonym czasie gry wpadła decydująca bramka, po której KS Warka stracił przodownictwo w tabeli – podkreśla portal Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Podsumowując wydarzenia z weekendu serwis ROZPN przyznaje. – Bardzo emocjonującą kolejkę mają za sobą piłkarze Campeon.pl Ligi Okręgowej. Najważniejszą informacją jest to, że mamy nowego lidera. Kluczowe bramki w Warce i w Radomiu wpadały w doliczonym czasie gry! Również na dole tabeli drużyny zaczęły łapać punkty.

Centrum Radom – Proch Pionki 0:1 (0:0)
Bramka: Tata Nsah 90
Centrum: Kolecki – Grylak, Wiatrak, Dubina, Pacyna, Blank, Tworek, Kasprzyk, Jedynak, Midziołek, Zakrzewski (75. Tworzewski)
Proch: Majos – Jaroszek (74. Sobieraj), Pietralski, Kapusta, Barzyński (60. Tata Nsah), Szczepański (77. Machnio), Kisiel, Nowocień, Wnuk, Zieliński, Kowalkowski.

KS Warka – Zamłynie ZA Kombud Sa Radom 1:1 (0:0)
Bramki: Vogtman 56 – Kamil Oparcik 90
Warka: Sładkowski – Lenarczyk, Głogowski, Lewecki, Szydło, Pacholski, Majewski, Witan, Bylak, Ząbkowski, Vogtman oraz Mińkowski, Zieliński, Górecki, Witkowski, Wierzbicki
Zamłynie: Orłow – Kośmiński, Chudziński, Oparcik, Wójcik, Gregorek, Woźniak, Bawor, Kubica, Szubiński, Kiraga.

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

Comment here