Piłka nożna

Jest upragnione zwycięstwo

Po bardzo dramatycznym i emocjonującym spotkaniu pierwszoligowe piłkarki Sportowej Czwórki Radom wygrały z Rolnikiem Biedrzychowice.

To był istny horror w wykonaniu radomianek, ale na szczęście zakończony dobrym wynikiem. Czwórka pokonała dotychczasowego wicelidera, a przyjezdne dwukrotnie prowadziły w tym meczu. Co ciekawe od 70 minuty radomianki grały w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę zobaczyła Julia Bińkowska i drużyna musiała sobie poradzić bez niej.

Sporo emocji było w samej końcówce. Rywalki przycisnęły, ale w 85 minucie po akcji radomianek faulowana była Aleksandra Szydło. Sama poszkodowana bez problemów trafiła z rzutu karnego. Wcześniej ta sama zawodniczka popisała się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego i była bohaterką swojej drużyny.

– Udało nam się wygrać, ale przyznam szczerze, że to był szalony mecz i każdy wynik był możliwy. Moje zawodniczki miały kilka dogodnych okazji, ale również rywalki stwarzały spore zagrożenie. Szczęście nam dopisało, zdobyliśmy komplet punktów i cieszymy się bardzo – podsumował trener Wojciech Pawłowski.

Teraz pierwsza liga ma trzytygodniową pauzę ze względu na mecze reprezentacji.

Sportowa Czwórka Radom – Rolnik Biedrzychowice 3:2 (1:1)

Bramki: Gołębiowska 23, Szydło 62, Szydło 85 dla Czwórki.

Czwórka: Wicik – Rosińska, Dobrowolska, Golian (60. Chmura) Stefańska, Mazurkiewicz, Gołębiowska, Szydło, Płóciennik, Bińkowska, Karoń (80. Sobczak).

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)

Comment here