Tenis stołowy

Sprawne gry w Grand Prix Radomia

Za nami drugi turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Radomia w tenisie stołowym. Tym razem zawody toczyły się sprawnie…
Jako pierwsi rywalizację zakończyli młodzieżowcy i seniorzy. Zwyciężył Krzysztof Witerski pokonując w finałowej rozgrywce Daniela Jasińskiego 3 : 0. Trzecie miejsce zajął Jurij Chalenko po wygranej z Wojciechem Czekajem 3 : 1. Po tym zwycięstwie Krzysztof Witerski umocnił się na pierwszym miejscu w tej kategorii wiekowej.
Bardzo zacięta – jak zawsze – jest rywalizacja w kategorii weteranów w której zawodnicy ukończyli 60 lat. Tym razem zwyciężył Marek Płachta z Kozienic pokonując w finałowej partii Grzegorza Janka 3 : 2 (w V secie 13 – 11). Trzecie miejsce zajął powracający do wysokiej formy Bogusław Wróbel wygrywając z Czesławem Snopkiem 3 : 0. Grzegorz Janek objął prowadzenie w kategorii weteranów.
Tym razem najdłużej grali obecni i byli ligowcy. Pod nieobecność zwycięzcy z pierwszego turnieju Jacka Łyżwińskiego , tym razem zwyciężył Tomasz Tamioła pokonując w finale Marcina Łęckiego 3 : 1. Trzecie miejsce zajął Eryk Skura pokonując Ryszarda Głoda 3 : 0. W tej kategorii prowadzi Marcin Łęcki z Radomia.
Kolejny trzeci turniej już w najbliższą sobotę 30 marca od godz. 10.00 – tradycyjnie w CKU Radom ul. Kościuszki 7. W imieniu organizatorów – Urzędu Miejskiego w Radomiu i RTKKF Radom – serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa stołowego z naszego miasta i regionu.
Wyniki:
Kategoria weteranów
Mecz i I miejsce: Marek Płachta   –   Grzegorz Janek   3 : 2
Mecz o III miejsce: Bogusław Wróbel  –  Czesław Snopek    3 : 0
Kategoria seniorów:
Mecz o I miejsce: Krzysztof Witerski   –   Daniel Jasiński    3 : 0
Mecz o III miejsce: Jurij Chalenko    –    Wojciech Czekaj    3 : 1
Kategoria zawodowców
Mecz o I miejsce: Tomasz Tamioła    –   Marcin Łęcki      3 : 1
Mecz o III miejsce: Eryk Skura   –   Ryszard Głód     3 : 0

Comment here