Tenis stołowy

Mistrzynie z Radomia

Nasze dziewczyny Daria Duralak i Wiktoria Serafin Mistrzyniami Województwa Kadetek w Drużynie – informuje serwis IKTS Broń Radom.

Mistrzostwa Mazowsza w tenisie stołowym odbyły się w minioną sobotę w Nadarzynie. Okazało się, że zawodniczki z Radomia nie musiały rozgrywać eliminacji. W finałowej potyczce gdzie pokonały Budki Piaseckie 3:0 i Nadwiślanina Płock 3:2. – Decydujący w finale okazał się debel. Obydwie wygrały z A.Firszt i obydwie uległy J.Czubakowskiej. Wielkie gratulacje – składa serwis radomskiego klubu swoim zawodniczkom.

W tym samym dniu odbyły się również eliminacje wojewódzkie indywidualnych mistrzostw Polski młodziczek. W tym turnieju zagrały Maja Zajączkowska (uplasowała się na miejscach 9-12) oraz Maya Kołodziejczyk (miejsca 17-24). Wcześniej obie zawodniczki wygrały również finał międzypowiatowy zawodów szkolonych i jako uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 17 będą reprezentować Radom na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które rozegrane zostaną w Płocku w dniu 8 maja.