Piłka nożna

W pełnym skupieniu

W najbliższą niedzielę piłkarze Radomiaka rozegrają wyjazdowy mecz 26. kolejki II ligi z Gryfem Wejherowo. Przed tym spotkaniem w zespole panuje dobra sytuacja kadrowa.

Na pewno cieszy fakt, że w drużynie nie ma urazów i wszyscy zawodnicy trenują na pełnych obrotach. Po pauzie za kartki do gry wraca kapitan, Maciej Świdzikowski, a ze zgrupowania kadry U-20 powrócił już Dominik Sokół – podkreśla radomiak.pl. Zieloni we wtorek odbyli jeden trening, a w środę dwa.

– Po dwóch nieudanych meczach wyjazdowych nasza drużyna chce przywieźć do Radomia komplet punktów. Widać to na treningach, gdzie praca zespołu odbywa się w pełnym skupieniu i przy dużej intensywności. Oby to była dobra wróżba przed niedzielnym spotkaniem – czytamy na oficjalnym serwisie drugoligowca.

W daleką podróż Radomiak wyruszy w sobotę, a dzień później wybiegnie na boisko w Wejherowie. Początek meczu z Gryfem o godzinie 14:00. Piłkarze szykują się do najbliższej potyczki, tymczasem kibice myślami jeszcze bardziej wybiegają w przyszłość. W środę, 24 kwietnia w Łodzi dojdzie do szlagierowego pojedynku miejscowego Widzewa z Radomiakiem. Rozpoczęły się zapisy na ten wyjazd! Wejściówki na ten mecz rozprowadza wyłącznie Stowarzyszenie Kibiców Tylko Radomiak.

– Nie ma możliwości zakupu biletu i wyjazdu na mecz indywidualnie. Wszyscy udamy się na Widzew jedną grupą, organizowanym w tym celu pociągiem specjalnym. Po raz ostatni w ten sposób jechaliśmy trzy lata temu, w maju 2016 roku na mecz z GKS Tychy. Nikogo nie trzeba chyba specjalnie namawiać, ale apelujemy o mobilizację i nie czekanie z zapisami na ostatnią chwilę, co znacznie ułatwi organizację wyjazdu – apeluje serwis tylkoradomiak.pl.

Łączny koszt wyjazdu to 100 złotych od osoby. Cena zawiera przejazd pociągiem, bilet na mecz oraz okazjonalną koszulkę, w których to zajmiemy sektor gości na stadionie Widzewa. Zapisać można się codziennie w następujący sposób: 1. Sklep Radomiaka w Galerii Słonecznej; 2. Lokal Peri Peri Chicken przy ul. Chrobrego 41; 3. Wpłata na konto: 34 1050 1793 1000 0091 5009 0968. W każdym przypadku oprócz 100 złotych wpłaty należy podać imię i nazwisko, pesel oraz rozmiar koszulki. Jedna wpłata na konto może być za kilka osób.

(fot: radomiak.pl)

Comment here