Siatkówka

Kadeci Czarnych zagrają o finał

Nie tylko rozgrywki PlusLigi wkraczają w decydującą fazę. Od piątku do niedzieli (29- 31 marca) o awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski zagra zespół kadetów Czarnych.
 
Podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego rywalizację stoczą w dobrze sobie znanej hali V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w której trenują. Oprócz kadetów Radomskiego Centrum Siatkarskiego o dwa premiowane awansem miejsca powalczą: AKS V LO Rzeszów, Cuprum Lubin i SMS Piła. Stawka wydaje się wyrównana. – Na tym etapie rozgrywek nie ma słabeuszy. Każdy prezentuje wysoki poziom. Dlatego szykujemy się na ciężkie boje – potwierdza szkoleniowiec Czarnych.
Czarni rozpoczną zmagania od piątkowego meczu z Jokerem (godz. 16). Dzień później zmierzą się z Cuprum (ok. godz. 12). Na zakończenie rywalizacji – w niedzielę – rywalem gospodarzy będzie AKS V LO Rzeszów (ok. godz. 12). Trener i jego podopieczni nie ukrywają, że marzy im się finał mistrzostw kraju. – Jesteśmy gotowi do walki. Przeciwników szanujemy, ale walczymy i chcemy awansować do najlepszej ósemki w Polsce. Będzie to spełnienie naszych marzeń – zapewnia Arkadiusz Sawiczyński.
Kolejność spotkań:
29.03.2019r(piątek)
RCS Czarni Radom -UKS SMS Joker Piła (godz. 16.00)
Cuprum Lubin – AKS V LO Rzeszów (45 minut po zakończeniu pierwszego meczu)
30.03.2019r(sobota)
UKS SMS Joker Piła – AKS V LO Rzeszów (godz. 10.00)
RCS Czarni Radom – Cuprum Lubin (45 minut po zakończeniu pierwszego meczu)
31.03.2019r(niedziela)
Cuprum Lubin – UKS SMS Joker Piła (godz. 10.00)
AKS V LO Rzeszów – RCS Czarni Radom (45 minut po zakończeniu pierwszego meczu)

Comment here