Piłka nożna

Punkty mile widziane

Bardzo ważny pojedynek czeka w sobotę Broń Radom. Zespół trzecioligowca zagra z odwiecznym w ostatnich latach przeciwnikiem.

Rywalem radomian będzie Ursus Warszawa. – Obie ekipy walczą o utrzymanie, ale to Broń obecnie jest w lepszej sytuacji. Wygrana pozwoli naszej drużynie odskoczyć od strefy spadkowej i zbliżyć się do czołowej ósemki. Mimo, że sytuacja kadrowa nie jest idealna, to w zespole są zawodnicy, którzy wchodząc z ławki rezerwowej, wchodzą i robią dobrą robotę – podkreśla bronradom.pl.

Jesienią w potyczce obu zespołów padł wynik 5:2. – Broń w niezłym stylu wygrała to spotkanie, a niedługo potem trenera Ariela Jakubowskiego zmienił Arkadiusz Modrzejewski. To szkoleniowiec bardzo dobrze znany w regionie radomskim. Przez kilka sezonów pracował w Pilicy Białobrzegi. Bardzo dobrze zna zawodników Broni, a naszą drużynę oglądał nawet przed kilkoma dniami w meczu z Legią II – przypomina serwis radomskiego klubu.

Broń niestety nie będzie mogła zagrać w najmocniejszym składzie. Maksim Kvenstar pauzuje za nadmiar kartek. Po operacji nosa wciąż nie jest w pełni sił Konrad Paterek. Trener Dariusz Różański nie załamuje jednak rąk. Po pauzie za kartki do kadry wrócił Jakub Góźdź. – Mamy w głowie kilka pomysłów. Atmosfera w drużynie jest dobra. Morale zespołu po ostatnim zwycięstwie wzrosło i jedziemy do stolicy powiększyć dorobek punktowy – deklaruje szkoleniowiec.

(źródło: bronradom.pl)

Comment here