Piłka nożna

Broń przegrała w stolicy

Broń Radom przegrała wyjazdowy mecz III ligi z Ursusem Warszawa.

Piłkarze Broni sobotnią konfrontację rozpoczęli mało fortunnie. Ursus objął prowadzenie już po jednej z pierwszych akcji. Po rozegraniu rzutu rożnego w 9 minucie i wybitej na przedpole piłki doskoczył Paweł Wolski. Stołeczny piłkarz popisał się ładnym strzałem zaskakując bramkarza gości. Po stracie gola radomianie ambitnie próbowali odrobić straty. Ich zabiegi powiodły się  w 32 minucie. Podczas dośrodkowania z rzutu wolnego w polu karnym sfaulowany został Kamil Czarnecki. Sędzia nie miał wątpliwości dyktując rzut karny.  Gdy pewnym strzałem z 11 metrów popisał się Patryk Czarnota na tablicy wyników pojawił się remis.

Końcówka pierwszej połowy ponownie należała do gospodarzy. Ursus przeważał, ale Broń dowiozła remis do przerwy. Niestety początek drugiej odsłony nie zmienił obrazu gry. Mało tego w 48 minucie po dotknięciu piłki ręką przez Wojciecha Gorczycę sędzia podyktował kolejny rzut karny w tym spotkaniu. Chwilę później Ursus ponownie objął prowadzenie. Okazało się, że jedenastka na początku drugiej części nie była ostatnią w tym meczu. W doliczonym już czasie arbiter ponownie wskazał na „wapno” i Ursus przypieczętował wygraną.

Ursus Warszawa – Broń Radom 3:1 (1:1)
Bramki: Wolski 9, Kamiński 49 (karny), Ciach 90 (karny) – Czarnota 33 (karny)
Ursus: Olczak – Święciński, Worach, Słomka, Prusinowski, Kamiński (66. K. Możdżonek), Wolski (73. Bawolik), Ciach (90. Muszyński), Baranowski, Górecki, Dziełak (85. Dębiec).

Broń: Kosiorek – Leśniewski, Góźdź, Gorczyca, Wicik, Nogaj, Czarnota, Możdżonek (54. Imiela), Goljasz (46. Paterek), Czarnecki, Śliwiński (66. Więcek).

 

W INNYCH MECZACH I TABELA

Comment here