Piłka nożna

Porażka rezerw

W 18. kolejce IV ligi rezerwy Radomiaka przegrały ze Zniczem II Pruszków.

Do 73. minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy. Później goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. – Znicz wyszedł na prowadzenie  za sprawą wychowanka Radomiaka Arkadiusza Pyrki – relacjonuje radom24.pl. – Najpierw jego bomba trafiła w słupek, a gdy piłka wróciła w pole karne, pomocnik Znicza zachował się najprzytomniej w powstałym zamieszaniu i z bliska wpakował ją do siatki.

Taktyka zespołu Radomiaka pozwalała konstruować groźne kontry. Niestety w poczynaniach piłkarzy brakowało wykończenia. Nie mieli z tym natomiast kłopotu zawodnicy z Pruszkowa. Drugi gol dla gości padł w 88. minucie, gdy Znicz wykorzystał kontratak. – Wygrywając w Radomiu Znicz zrewanżował się za mecz z rundy jesiennej, kiedy to w Pruszkowie lepsze okazały się rezerwy Radomiaka, wygrywając 2:1 – przypomina serwis radom24.pl. Za tydzień, w niedzielę o godzinie 17:00 Radomiak II podejmie Pilicę Białobrzegi.

Radomiak II Radom – Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)
Bramki: Pyrka 73, Kinast 87

Radomiak II: Bielikow – Markiewicz, Wołczyński, Wiatrak, Nowosadko, Jabłoński, Imiołek, Witkowski (67. Kozakiewicz), Nowakowski, Stępień, Szczodry (58. Białogłowicz)

(źródło: radom24.pl/radomiak.pl)