Piłka nożna

Nie będą rozdawać prezentów

Broń w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do kolejnego, bardzo trudnego meczu. W niedzielę (w samo południe) na własnym stadionie zespół z Radomia zmierzy się z Unią Skierniewice.

Wcześniej sztab szkoleniowy trzecioligowca zarządził analizę ostatniego meczu w Warszawie. – Mieliśmy w poniedziałek czas na analizę i rozmowę o sobotnim meczu z Ursusem, który przegraliśmy 1:3. Jeszcze raz powiedziałem moim zawodnikom, że nie możemy być świętymi Mikołajami i nie możemy przeciwnikowi robić takich prezentów jak te dwa rzuty karne. Myślę, że wnioski zostały wyciągnięte i w niedzielę wyjdziemy na boisko z wielką wiarą w odrobienie tych punktów – przyznał Dariusz Różański.

Szkoleniowiec Broni ubolewa, że będzie miał dużo ból głowy związany z zestawieniem kadry. Po pauzie za kartki wraca Maksim Kventsar. W pełni sił powinni być też już od pierwszych minut Konrad Paterek i Adam Imiela. Zmiany w kadrze z pewnością będą, ale kto ostatecznie wyjdzie w podstawowej jedenastce? – Jestem w tej niewygodnej sytuacji, że kogoś muszę posadzić na trybuny, kogoś na ławkę rezerwowych i jakieś grono niezadowolonych zawsze się znajdzie. Taka już niewdzięczna rola. Na treningach wszyscy bardzo uczciwie pracują – zapewnił Dariusz Różański.

 

(źródło: bronradom.pl)

Comment here