Piłka nożna

Zmiennicy staną przed szansą

Broń staje przed pierwszym tegorocznym meczem w ramach Pucharu Polski. – Los już w pierwszej rundzie przydzielił nam mocnego i zacnego przeciwnika, jakim jest dwukrotny mistrz Polski i dwukrotny zdobywca Pucharu Polski – Polonia Warszawa – podkreśla serwis trzecioligowca z Radomia. 

Mecz w stolicy powinien być ciekawy, choć w zapowiedzi radomskiego klubu czytamy. – Nikt tego głośno nie mówi, to wydaje się, że tegoroczny Puchar Polski dla obu drużyn to taka trochę niechciana zabawa. W myśl zasady: wygrać jak najmniejszym nakładem sił i zapomnieć. Portal DumaStolicy.pl informuje o sporych kłopotach kadrowych Polonii. Trener Krzysztof Chrobak nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników, a mając w perspektywie bardzo ważny mecz z Unią w Skierniewicach, raczej nie wystawi przeciwko Broni najważniejszych graczy.

Broń co prawda problemów zdrowotnych nie ma, ale trudno przypuszczać, aby trener Dariusz Różański przed wyjazdowym meczem z liderem (Sokołem Aleksandrów Łódzki), wystawiał najmocniejsze działa na Puchar Polski. – Na pewno kilku zawodników odpocznie, w dużej mierze zagrają zawodnicy, którzy ostatnio w lidze spędzili na boisku mniej minut – zapowiada trener Dariusz Różański. – Zmiany kadrowe i oszczędzanie najważniejszych graczy, nie oznacza, że którakolwiek z drużyn odpuści ten mecz. Z pewnością emocji nie zabraknie, a Broń już pokazała, że na Konwiktorskiej umie grać i wygrywać – zapowiada mimo wszystko serwis bronradom.pl.

Drugi przedstawiciel regionu radomskiego, Energia Kozienice, podejmie rywala na swoim boisku. Mecz z Legionovią rozpocznie się na boisku Energii w środę o godz. 16. Zwycięzca mazowieckiej edycji Pucharu Polski otrzyma 30 tysięcy złotych nagrody.

Comment here