Piłka nożna

Piłkarze Radomiaka bez punktów

Bez punktów z Rzeszowa wracają piłkarze Radomiaka. Zieloni ulegli Resovii tracąc gola z rzutu karnego w doliczonym czasie pierwszej połowy.

W pierwszym kwadransie obie ekipy nie chciały się odkryć, grając mocno zachowawczo, wobec czego sytuacji bramkowych w zasadzie nie oglądaliśmy. Drugi kwadrans również nie przyniósł żadnych goli, choć sytuacji, głównie po stałych fragmentach kilka było. Trzeci kwadrans pierwszej odsłony niczym nie różnił się od dwóch poprzednich, jednak już w doliczonym czasie gry po zagraniu piłki ręką Michał Grudniewski sprokurował rzut karny, którego na gola zamienił Bartłomiej Buczek i do szatni zespoły udały się przy wyniku 1:0 dla Resovii.

Druga połowa rozpoczęła się znacznie żwawiej niż pierwsza, co dziwić nie powinno. Od początku drugiej odsłony na placu gry zameldował się Dominik Sokół, który zmienił Bruno Luza. O sporym nieszczęściu może mówić Dawid Jabłoński, który pojawił się na placu gry w 57. minucie, a opuścił go w 70. minucie z uwagi na kontuzję. Radomiak walczył do końca chcąc odwrócić losy pojedynku, ale drugi mecz z rzędu piłka nie chciała wpaść do bramki przeciwnika.

Radomiak wyjechał z Rzeszowa bez punktów, a Dariusz Banasik nie krył rozczarowania.  – Trzeci mecz przegrywamy na wyjeździe i w każdym mamy rzuty karne. To są kluczowe momenty. Na nas jest prosty sposób – podyktować rzut karny. Czy on był, czy nie, sędzia podyktował. Jedyny mecz na wyjeździe, w którym nie było rzutu karnego, to wygraliśmy. Sędzia totalnie nie panował nad tym, co działo się na boisku. Rozdawał dla nas kartki na prawo i lewo. Apogeum to sytuacja Rafała Makowskiego w polu karnym, który ani nie wymuszał, a dostał kartkę.  Bardzo byliśmy rozgoryczeni, mój kierownik został usunięty z ławki nie wiadomo dlaczego. Szkoda gadać, lepiej to przemilczeć – podkreślił po meczu szkoleniowiec.

Resovia Rzeszów – Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Bramki: Buczek 45 (karny)

Resovia: Daniel – Mikulec, Frankiewicz, Domoń, Twardowski, Ogrodnik (87. Adamski), Buczek (73. Hass), Kaliniec (66. Świechowski), Kantor, Hajduk (89. Feret), Zalepa

Radomiak: Haluch – Grudniewski (57. Jabłoński) (70. Rolinc), Klabnik, Świdzikowski, Wawszczyk (81. Winsztal), Kaput, Banasiak, Makowski, Leandro, Mikita, Luz (46. Sokół)

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: tylkoradomiak.pl)

Comment here