Piłka nożna

Zamłynie punktuje

Dobrą serię w rozgrywkach Campeon.pl Ligi Okręgowej kontynuuje Zamłynie ZA Kombud Radom.

Zamłynie wiosną spisuje się coraz lepiej. Trener Marcin Sikorski zdecydowanie odmłodził skład. W kadrze pojawiło się kilku nowych graczy i jak na razie recepta przynosi skutek. Tym razem drużyna z Radomia zmierzyła się z ostatnią w tabeli Skaryszewianką i nie miała najmniejszych kłopotów z powiększenia dorobku punktowego.

Zamłynie imponuje. Nie może niestety złapać odpowiedniego rytmu Centrum. Inna sprawa, że drugie z reprezentantów Radomia na tym poziomie rozgrywek miał wymagającego przeciwnika. Mazowsze wiosną zdobyło już komplet punktów. Wykorzystał błędy Centrum i do przerwy zdobyli trzy gole. Co prawda w drugiej odsłonie radomianie zagrali lepiej, ale jak zauważył Marcin Górnik, prezes klubu w piłce nożnej za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje.

Zamłynie Radom – Skaryszewianka 5:0 (3:0)

Bramki (na echodnia.eu): Bawor 11, Szubinski 17, Popiel 33, Kubica 65, 88.

Zamłynie: Orłow (46. Jurczak) – Oparcik (75. Rdzanek), Chudziński, Kośmiński, Woźniak (46. Gregorek), Ścigała, Bawor (46. Stępniewski), Kubica, Szubiński, Kiraga (65. Wójcik), Popiel.

Mazowsze Grójec – Centrum Radom 3:2 (3:0)

Bramki: Tarwacki 18, Czerepok 21, Lisiecki 43 – Chodyra 67, Dubina 72.

Mazowsze: Przybylski – Skrzycki (72. Rogoziński), Tarwacki, Prasek (60. Poczek), Trawiński, Grzybowski, Gałka, Lisiecki, Złoch, Czerepok, Sobczak (90. Derewicz).

Centrum: Kolecki – Pacyna, Wiatrak, Dubina, Gutkowski, Kasprzyk, Tworek, Blank, Jedynak, Paliwoda (46. Chodyra), Tworzewski.

W INNYCH MECZACH I TABELA

(fot: Zamłynie ZA Kombud Radom)

Comment here