Piłka nożna

Oronka za mocna dla Młodzika

W meczu 20 kolejki grupy drugiej Pineks Klasy A Młodzik Radom uległa na własnym boisku Oronce Orońsko.

Radomianie powinni być zadowolenie, że stracili tylko dwie bramki. Goście przeważali, ale i Młodzik miał swoje sytuacje. Już w 15 minucie Arkadiusz Siwak nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy w sytuacji jeden na jednego. W 37 min. po fatalnym nieporozumieniu Daniela Grymuły i Wiktora Grzyba napastnik zespołu z Radomia uderzył w kierunku pustej bramki Oronki. Piłka w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił nadbiegający Jakub Kumoch.

W 45 minucie po podaniu Kacpra Zepchło sam przed bramkarzem znalazł się Arkadiusz Siwak. Jego strzał został obroniony, natomiast dobitka Jakuba Lichwierowicza poszybowała nad poprzeczką. W 48 min. Wiktor Grzyb obronił ładny strzał gracza Młodzika. W 56 minucie Patryk Tomczyk dośrodkował w pole karne, Damian Zawadzki źle trafił w piłkę, a Krzysztof Banaszkiewicz technicznym uderzeniem z woleja z 16 metrów dał prowadzenie Oronce.

W 79 minucie bramkarz gospodarzy wygrał pojedynek z Damianem Zawadzkim. W 88 minucie Krzysztof Banaszkiewicz zagrał na 12 metr. Bramkarz nie opanował futbolówki i ostatecznie Damian Koptas trafił do siatki. – Oronka Orońsko po wygranej z Młodzikiem Radom odskoczyła od grupy pościgowej i wszystko wskazuje na to, że w tej grupie sprawa awansu i miejsca barażowego już się rozstrzygnęła – podsumował mecz serwis rozpn.pl.

Młodzik Radom – Oronka Orońsko 0:2 (0:0)

Bramki: Banaszkiewicz 56, Koptas 88

Oronka: W. Grzyb – S. Wichucki (78. A. Szczygłowski), J. Kumoch, D. Grymuła (89 D. Wyrwiński), G. Suligowski, P. Tomczyk (84. D. Fajdek), M. Trojanowski, K. Banaszkiewicz, K. Zepchło (69. D. Koptas), A. Siwak, J. Lichwierowicz (46. D. Zawadzki).
Młodzik: K. Lutek, D. Kalita, K. Bugajski (78. M. Grzegorczyk), M. Molga, F. Janik, R. Jopek, K. Pionka, J. Stysiek (72. D. Kamionka), K. Pionka, Albert Wójcik (72` K. Królikowski), A. Kacprowicz, J. Ulawski (65. Alan Wójcik)

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: oronka.cba.pl/mlodzik.radom.pl)

Comment here