Lekkoatletyka

Będzie patriotycznie i rodzinnie

Przed nami majowy weekend. Ponieważ pogoda za oknem coraz bardziej przypomina letnią niż wiosenną, tym bardziej warto ten czas spędzić aktywnie na świeżym powietrzu.

Stowarzyszenie „Biegiem Radom” jak zwykle ma propozycję nie do odrzucenia – całą gamę biegów z okazji Konstytucji 3 Maja. Do wyboru dystans 5 km lub 10 km z metą na stadionie lekkoatletycznym, a dla najmłodszych – biegi dzieci. – Zapraszamy całymi rodzinami. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dystans. Zabierzcie swoje pociechy – każde dziecko w pakiecie startowym otrzyma koszulkę od „Winowajców”. Poza tym będą medale dla każdego uczestnika biegu. Niech będzie nas jak najwięcej, abyśmy mogli aktywnie uczcić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – apelują organizatorzy.

Będzie patriotycznie, będzie rodzinnie, będzie fajnie, a do tego charytatywnie. – Tym razem poszliśmy krok dalej i w tym dniu proponujemy połączyć przyjemne z pożytecznym – zachęca Monika Zychowicz. – Poza zwykłymi biegami z pomiarem czasu i z nagrodami będziemy mieli dodatkowy bieg charytatywny. W symbolicznym biegu na dystansie 3 km pobiegniemy dla Zosi, która próbuje odzyskać sprawność zabraną jej przez leukodystrofię. Możesz biegać? Może jeszcze niezbyt szybko i niezbyt daleko? Ale 3 km na pewno dasz radę, a swoim biegiem pomożesz Zosi, która też chciałaby biegać zapraszamy wszystkich – tych małych i dużych. Symboliczne opłaty z biegu dla Zosi i z biegów dzieci przekażemy na wsparcie leczenia Zosi.

Organizatorzy wszystkich niespodzianek nie zdradzają, ale zapewniają, że atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Zapisy online dostępne są jeszcze tylko do 27 kwietnia na stronie www.biegiemradom.pl

Comment here