Piłka nożna

Tym razem bez punktów

W meczu na szczycie Campeon.pl Ligi Okręgowej w Radomiu Centrum podejmowało KS Warka.

Mecz dwóch czołowych drużyn ułożył się po myśli gości. Piłkarze z Warki obejmując prowadzenie już w 17 minucie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Inna sprawa, że piłkarze z Warki prowadząc do przerwy już różnicą dwóch goli, a mogli znacznie więcej, rozgrywali bardzo dobry mecz. Bohaterem niedzielnej konfrontacji okazał się powracający po kontuzji do zespołu Centrum Michał Kula. Bramkarz wybronił trzy groźne strzały i był silnym ogniwem swojej drużyny, ale gospodarze również mieli swoje szanse. – Przy stanie 0:0 świetną okazję dla Centrum miał Kasprzyk, zaś przy stanie 0:1 gola dla gospodarzy mógł zdobyć Przemysław Zakrzewski – relacjonuje echodnia.eu.

Drugiemu reprezentantowi Radomia w sobotnio-niedzielnej kolejce również się nie powiodło. Tak jak i Centrum też Zamłynie ZA Kombud przegrało 1:3. Radomianie bez punktów powrócili z Wierzbicy. Orzeł prowadził już od 16 minuty. Co prawda radomianie w 41 minucie wyrównali. – Po mocnym dośrodkowaniu Wojcika, jeden z obrońców Orła niefortunnie wbił piłkę do własnej bramki – podkreśla echodnia.eu. W drugiej odsłonie na boisku dominowali już gospodarze. – Mecz z Zamłyniem miał duży wpływ na pozycję w tabeli. Pokonaliśmy rywala, który przed tą kolejką miał tyle samo punktów co nasz zespół – cieszyli się gospodarze.

Centrum Radom – KS Warka 1:3 (0:2)
Bramki (za echodnia.eu): Zakrzewski 65 – Bylak 17, 29, Vogtman 86

Centrum: Kula – Dubina, Wiatrak, Pacyna, Grylak, Michałek, Blank Tworek (46. Jedynak), Tworzewski, Zakrzewski, Kasprzyk.
Warka: Sładkowski – Lewecki, Witan, Szydło (46. Głogowski), Lenarczyk (55. Witkowski), Pacholski (53. Zieliński), Majewski, Słomiński, Ząbkowski, Vogtman (90. Potrzebowski), Bylak (85. Górecki).

Orzeł Wierzbica – Zamłynie Radom 3:1 (2:1)
Bramki: Ankurowski 16, Miałkowski 44 (karny), S. Stąpór 52 – samobójcza 41
Zamłynie: Orłow – Rdzanek, Chudziński, Kośmiński, Wójcik, Woźniak, Bawor, Szubiński, Oparcik, Kiraga, Kubica.