Piłka nożna

Remis Zamłynia, wygrana Centrum

W mecz kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej radomskie Zamłynie ZA Kombud zremisowało z Prochem Pionki.

Po meczu trener Robert Rogala (były szkoleniowiec Zamłynia – przyp. red) był chyba wulkanem emocji. Trudno się dziwić skoro jego piłkarze po bardzo słabej pierwszej połowie przegrywali 1:3 i mało kto wierzył, że Proch wróci do gry – podkreśla serwis pionkowskiego. Drugie 45 minut w wykonaniu zespołu z Radomia nie było już tak skuteczne. Inna sprawa, że „biało-zielonych” zagrali o wiele już lepiej.

Byli nawet blisko zwycięstwa. Tuż przed końcem Zamłynie zdołało uratować punkt.  Proch w sobotę został zabity stałymi fragmentami gry. – Piłkarze trenera Marcina Sikorskiego byli w sobotę brutalnie skuteczni. Na sześć celnych strzałów cztery zakończyły się bramkami – podsumował wydarzenia na boisku serwis proch.pionki.org.

W znacznie lepszym nastroju  boisko w Kolonce opuszczali piłkarze Centrum. Radomianie w niedzielnym meczu obejmując już przed przerwą dwubramkowe prowadzenie pokonali Jodłę Jedlnia.

Zamłynie ZA Kombud Radom – Proch Pionki 4:4 (3:1)
Bramki: Popiel 15, 24, Kubica 41, Kośmiński 89 – Nowocień 39, Barzyński 54, Zieliński 73, Tata Nsah 75
Zamłynie: Orlov – Rdzanek, Chudziński (80. Stępniewski), Kośmiński, Jopek, Woźniak, Bawor (66. Gregorek), Popiel (75. Kiraga), Oparcik (90.Wójcik), Kubica,Szubiński.
Proch: Majos – Pietralski, Zieliński, Kowalkowski, Kapusta, Denkiewicz (46. Barzyński), Jaroszek, Szczepański (63. Siwahla), Nowocień, Wnuk (86.Sobieraj), Joel Tata.

Jodła Jedlnia – Centrum Radom 2:3 (0:2)
Bramki: Rutka 2 – Jedynak, Midziołek, Zakrzewski

(fot: proch.pionki.org)