Siatkówka

Tomasz Fornal żegna Radom

Po trzech latach gry w barwach Cerrad Czarnych Radom z drużyną po 30 czerwca 2019 roku pożegna się przyjmujący Tomek Fornal – informuje wksczarni.pl. Oficjalny serwis radomskiego klubu potwierdza transfer o którym mówiło się już od pewnego czasu. 

Tomasz Fornal do zespołu Cerrad Czarnych Radom trafił w sezonie 2016/2017 ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale. W tym czasie popularny „Tytus” rozegrał dla Wojskowych 91 spotkań w PlusLidze, zdobywając 1004 punkty!

– To były wyjątkowe trzy lata. To właśnie w Radomiu mogłem wejść w dorosłe życie, ponieważ do drużyny dołączyłem prosto po liceum. Temu klubowi będę zawdzięczał bardzo wiele. To również tutaj rozpocząłem przygodę z seniorską siatkówką. Chciałbym podziękować trenerom za okazane wsparcie i zaufanie oraz pracownikom klubu za każdą pomoc – zapewnia Tomasz Fornal.

– Pragniemy podziękować Tomkowi za reprezentowanie barw naszego klubu w ostatnich latach! Dziękujemy za każdy zdobyty punkt dla Cerrad Czarnych Radom. Życzymy wszystkiego najlepszego w dalszej przygodzie z siatkówką! Do zobaczenia na ligowych parkietach! – podkreśla natomiast wksczarni.pl.

Serwis radomskiego klubu tego nie podaje, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że siatkarz od nowego sezonu bronić będzie barw Jastrzębskiego Węgla, brązowego medalisty PlusLigi.

Comment here