Piłka nożna

Remis Młodzika na wyjeździe

Remisem zakończył się kolejny mecz Młodzika Radom w grupie 2 Pineks Klasy A.

Tym razem zespół z Radomia punktami podzielił się z MKS Wyśmierzyce. W ekipie gospodarzy z konieczności w bramce wystąpił Michał Kuflikowski, który popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Między innymi obronił sytuacje sam na sam przy wyniku 1:0, a w drugiej połowie przy wyniku 1:2 sparował piłkę na słupek po strzale jednego z zawodników gości. Był jednym z bohaterów widowiska.

Radomianie prowadzili 2:0. Nie zdołali jednak wywalczyć kompletu punktów. – Remisujemy z drużyną Młodzika po dwóch odmiennych połowach.W pierwszej zagraliśmy bardzo słabo i na przerwę zeszliśmy ze stratą dwóch bramek. Na drugą połowę wyszliśmy odmienieni, nastawieni na walkę i odrabianie strat. Już po 5 minutach kontaktową bramkę, zdobył Rafał Napiórkowski, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym – relacjonuje serwis MKS.

Nie minęło 5 minut a ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania. Mało tego chwilę później znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Był faulowany i sędzina wskazała wskazała na wapno. Do „jedenastki” podszedł sam faulowany, ale bramkarz wyczuł jego intencje i wynik pozostał bez zmian.

Młodzik powinien być zadowolony z wywiezienie punktu. Choć nie wykorzystał innej doskonałej okazji. W 60 minucie drugą żółtą kartkę dostał Jakub Pawłowski i resztę meczu gospodarze musieli grać w osłabieniu. Do końca meczu wynik pozostał bez zmian.

MKS Wyśmierzyce – Młodzik Radom 2:2 (0:2)
Bramki: A. Kacprowicz 15, Albert Wójcik 32 – R.Napiórkowski 50, 59
Młodzik: K. Lutek – D. Kalita, K. Bugajski (70. D. Żyła), M. Molga, F. Janik, R. Jopek, J. Stysiek, K. Pionka, Albert Wójcik (57. M. Grzegorczyk), J. Gliński (43. D. Kamionka), A. Kacprowicz

MKS: M.Kuflikowski – S.Kwiatkowski, A.Aderek, D.Łysakowski, P.Jendra-P.Mirosz, K.Pawłowski, A.Jabłoński, D.Dąbrowski, R.Napiórkowski, P.Kacperski

(źródło:mlodzik.radom.pl/MKS Wyśmierzyce)