Piłka nożna

Broń na remis z Olimpią

W rozegranym w środę meczu III ligi grupy pierwszej Broń Radom na wyjeździe zremisowała Olimpią Zambrów.

Broń wyjechała mocno osłabiona. Z powodu kontuzji w Radomiu zostali Przemysław Śliwiński i Emil Więcek. Natomiast Dominika Leśniewskiego zatrzymały sprawy służbowe. Z kolei Patryk Czarnota pauzował za nadmiar kartek. Mimo osłabienia drużyna z Radomia  rozpoczęła obiecująco.  Podopieczni Dariusza Różańskiego bardzo ostrożnie grali w defensywie, ale jeden błąd w defensywie kosztował drużynę stratę gola.

W 25 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden obrońców źle wybili piłkę i Kamil Zalewski wpakował ją do siatki Gospodarze objęli prowadzenie 1:0. Strzelec bramki miał jeszcze jedną idealną okazję. Tym razem Jakub Kosiorek instynktownie wybronił strzał zawodnika. Tymczasem w samej końcówce pierwszej połowy Broń miała dwie okazje. Obrońcy Olimpii stanęli jednak na wysokości zadania i wybili piłkę.

– Broń przegrywa, ale trzeba przyznać, że mimo sporych osłabień kadrowych zespół gra nieźle. Dużo lepiej niż choćby z Polonią, czy Pelikanem – relacjonował serwis bronradom.pl. Dyspozycje drużyny przełożyła się na poczynania w drugie połowę. W 56 minucie Broń wyrównała. Bramkę zdobył Kamil Czarnecki. – Przechwyt Imieli w środku boiska. Dośrodkowanie i Czarnecki ofiarnie zamknął akcje i trafił do bramki – podkreślał klubowy serwis

W 69 min. Wojciech Gorczyca uratował drużynę gości przed stratą gola. Chwilę później kontuzji doznał jej pierwszy bramkarz Jakub Kosiorek. Na boisku z konieczności znalazł się Paweł Młodziński, który mecz rozpoczął na ławce rezerwowej. Mimo starań obu stron wynik nie uległ już zmianie. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Olimpia Zambrów – Broń Radom 1:1 (1:0)
Bramka: Zalewski 25 – Czarnecki 56
Olimpia: Czapliński – Lapin (65. Adam Radecki), Steć, Gryko (86. Prolejko), Zalewski, Łupiński, Ostaszewski, Koncewicz, Grzybowski (63. Hryszko), Jackiewicz, Dawidowicz.
Broń: Kosiorek (73. Młodziński) – Góźdź, Gorczyca, Kupiec, Wicik, Nogaj, Możdżonek, Sala, Imiela, Paterek (90. Zych), Czarnecki.

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: bronradom.pl)

Comment here