Piłka nożna

Mundurowi po raz ósmy

Tradycyjnie w maju na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu odbył się turniej służb mundurowych. W ósmej edycji zmagań triumfowała ekipa Służby Więziennej

W imprezie wystąpiło dziesięć drużyn, które walczyły o Puchar Komendanta Straży Miejskiej. Emocji i zaciętej gry nie brakowało. Ostatecznie w wielkim finale spotkały się ekipy Służby Więziennej i Straży Miejskiej. Zwycięzcą turnieju została Służba Więzienna (3:0). W meczu o trzecie miejsce Wojska Obrony Terytorialnej pokonały Pogotowie Ratunkowe (3:1). Kolejne lokaty zajęły ekipy: Komendy Miejskiej Policji, 42 Bazy Lotnictwa, Straży Pożarnej, Księży, Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Radomskiego Stowarzyszenia Prawników. Organizatorem turnieju był klub sportowy Centrum Radom oraz radomska Straż Miejska.

(źródło: mosir.radom.pl)