Piłka nożna

Emocjonujący mecz w Piasecznie

Walcząca o utrzymanie w IV lidze drużyna rezerw Radomiaka odniosła bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo.

Niezwykłej rzeczy dokonała młoda ekipa trenera Macieja Kokoszy. W meczu z MKS Piaseczno nasza „dwójka” jeszcze do 88. minuty przegrywała 1:2, ale odwróciła losy spotkania i ostatecznie pokonała rywali 4:2, zdobywając niezwykle cenne punkty – podkreśla radomiak.pl. – Kibice w Piasecznie obejrzeli stojący na dobrym poziomie i emocjonujący mecz. Do przerwy prowadzili gospodarze, wykorzystując tak naprawdę jedyną defensywną pomyłkę gości. W drugiej połowie podwyższyli na 2:0, gdy sędzia z chorągiewką nie zauważył kilkumetrowego spalonego – informuje radom24.pl.

Mimo niekorzystnego obrotu wydarzeń drużyna z Radomia odwróciła losy widowiska. Zieloni szybko strzelili bramkę kontaktową. – Karnego podyktowanego za faul na Dominiku Stępniu wykorzystał Karol Kucharski. Przyjezdni dalej napierali, lecz ich najgroźniejsze akcje kończyły się niecelnymi strzałami. Przełom nastąpił w 88. minucie, gdy na uderzenie z ponad 25 metrów zdecydował się Jakub Nowakowski. Piłka po rykoszecie wpadła do siatki – relacjonuje serwis radom24.pl.

Już w doliczonym czasie w poprzeczkę trafił Adrian Nowosadko. W kolejnych akcjach celowniki radomian były już lepiej ustawione. Na 3:2 po ładnym dryblingu trafił Jakub Nowakowski. Chwilę później wynik ustalił Patryk Winsztal. – Naszym zawodnikom należą się duże gratulacje. MKS Piaseczno to jeden z czołowych zespołów wiosny w IV lidze. Młoda drużyna Radomiaka II wspierana nieco bardziej doświadczonym Karolem Kucharskim dokonał piłkarskiego cudu – zapewnia radomiak.pl.

MKS Piaseczno – Radomiak II Radom 2:4 (1:0)
Bramki: dla Piaseczna (32, 55); dla Radomiaka II: Kucharski 58, Nowakowski 88 i 90, Winsztal 90

Radomiak II: Kochalski – Wieczorek, Wiatrak, Kucharski, Nowosadko, Białogłowicz (46 Markiewicz), Imiołek, Nowakowski, Witkowski (76 Kozakiewicz), Winsztal, Stępień (90 Grzyb).