Piłka nożna

Jeszcze jedna porażka

W rozegranym w Radomiu meczu grupy pierwszej III ligi Broń uległ Sokołowi Ostróda.

Z powodu kontuzji nie zagrają: Więcek, Kosiorek, Kventsar, a Patryk Czarnota wyjechał na ważną uroczystość rodzinną. Z kolei Emil Możdżonek pauzuje za kartki. Gramy w bardzo osłabionym składzie, ale wierzymy, że drużyna powalczy – podkreślał przed pierwszym gwizdkiem arbitra serwis radomskiego klubu. Niestety pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn nie była najwyższych lotów. Jedyna bramka dla … gości padła w 25 minucie.

– Kontra gości, gapiostwo w obronie….norma już w tym sezonie …może zespół się przebudzi – wyrażał nadzieje bronradom.pl. Chwilę później radomianie rzeczywiście mogli wyrównać Konrad Paterek znalazł się w sytuacji sam na sam, ale akcja zakończyła się jedynie rzutem rożnym. Broń próbowała wyrównać, ale chaotycznie poczynający sobie piłkarze nie byli w stanie doprowadzić do remisu.

– Kolejne 45 min bardzo słabe w wykonaniu naszej drużyny, Sokół zresztą też nie zabłysnął. Goście oddali jeden strzał i to wystarczyło na słabo grającą Broń – przyznał klubowy portal podsumowując pierwszą część. Drugą niestety lepiej rozpoczęli gości. W 48 minucie mogli podwyższyć. Po godzinie gry przed szansą stanęła Broń. Po uderzeniu Dominika Leśniewskiego goście wybili jednak piłkę z linii bramkowej. Chwilę później z woleja strzelał Adam Imiela. W kolejnych akcjach swoje szanse miał też Sokół. Wynik nie uległ już jednak zmianie.

Broń przegrała kolejny mecz przed własną publicznością. Sokół okazał się zespołem dojrzalszym.

Broń Radom – Sokół Ostróda 0:1 (0:1)
Bramki: Wasik 25
Broń: Młodziński – Góźdź, Gorczyca, Kupiec, Wicik (79. Goljasz), Nogaj (60. Leśniewski), Sala, Imiela, Paterek (66. Winiarski), Śliwiński (74. Goljasz), Czarnecki.
Sokół: Bąbel – Panek, Paczkowski, Wasiak, Lisiecki (88. Wenglorz), Łyszyk, Tomkiewicz, Stryjewski (59. Pietkiewicz), Danilczyk, Wojciechowski, Otręba.

W INNYCH MECZACH I TABELA

Comment here