Piłka nożna

Jest wygrana nad Golem

Pierwszoligowe piłkarki Czwórki Radom zasłużenie pokonały Gol Częstochowa.

Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego odniosły skromne zwycięstwo, ale wynik powinien być dużo wyższy. – Zmarnowaliśmy kilka świetnych okazji. Do tego bramkarka popełniła fatalny błąd i do samego końca nie można było być spokojnym o wynik – przyznał trener Czwórki.

W pierwszej odsłonie dobre okazje do zdobycia bramek miały Aleksandra Zielińska i Julita Mazurkiewicz. Tymczasem rywalki szukały szczęścia przy stałych fragmentach gry. W 60 minucie Monika Płóciennik w sytuacji sam na sam strzeliła wprost w bramkarkę z Częstochowy.  Chwile później radomianki objęły prowadzenie, ale nie cieszyły się zbyt długo.

O niedzielnej konfrontacji zadecydowała akcja w 76 minucie.  Zawodniczka Gola dotknęła piłki ręką w polu karnym i arbiter nie miał wątpliwości dyktując „jedenastkę”. podyktowała rzut karny. Aleksandra Zielińska nie zmarnowała takiej szansy. Pewnym strzałem zapewniła Czwórce komplet punktów.

Czwórka Radom – Gol Częstochowa 2:1 (0:0)

Bramki: Szydło 67, Zielińska 76 (karny) – Uchnas 69

Czwórka:Grzyb – Rosińska, Golian, Stefańska, Sobczak, Mazurkiewicz, Gołębiowska, Bińkowska, Szydło (70. Karoń), Płóciennik, Zielińska

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)

Comment here