Piłka nożna

Plan przygotowań Radomiaka

Znamy plan przygotowań Radomiaka do sezonu 2019/2020.

Piłkarze Radomiaka na urlop udadzą się jutro. Datę ich powrotu do treningów wyznaczono natomiast na 21 czerwca. – Dziś odbędą się ostatnie zajęcia w sezonie 2018/2019. Okres urlopowy potrwa miesiąc – potwierdza radomiak.pl. W ramach przygotowań beniaminek I ligi rozegrać ma pięć sparingów. Rozgrywki Fortuna I Ligi wystartują 27 lipca.

Na pewno drużyna w dalszym ciągu pracować będzie pod okiem Dariusza Banasika. –  Umowa trenerowi automatycznie się przedłużyła na kolejny sezon – zdradza na łamach serwisu echodnia.eu Grzegorz Gilewski. Jeden z współwłaścicieli Radomiaka przyznał, że szkoleniowiec i jego sztabem już pracuje nad transferami na nowy sezon.

Wszystko wskazuje, że póki co nie będzie też zmian w sztabie trenerskim pierwszoligowca. Asystentem trenera Dariusza Banasika pozostaje Maciej Lesisz, a trenerem bramkarzy Jakub Studziński. Ten ostatni pełni także funkcję kierownika drużyny. W sztabie szkoleniowym ponadto będą masażyści: Zdzisław Radulski, Cezary Romanowski, Paweł Pietrzyk.

Plan przygotowań Radomiaka do sezonu 2018/2019:

21 czerwca – pierwszy trening
26 czerwca – sparing z Wisłą Kraków (wyjazd)
29 czerwca – sparing z ŁKS Łódź (wyjazd)
6 lipca – sparing ze Stalą Mielec (miejsce do ustalenia)
13 lipca – sparing z AEK Ateny (Radom)
20 lipca – sparing z Górnikiem Łęczna (miejsce do ustalenia)
27/28 lipca – inauguracja rozgrywek Fortuna I Ligi

(fot: tylkoradomiak.pl)

Comment here