Siatkówka

Trójka z nowymi umowami

Z drużyną Cerrad Czarnych Radom na kolejne 2 lata związali się członkowie sztabu szkoleniowego: fizjoterapeutka Aleksandra Skalska, trener przygotowania motorycznego Jakub Szyszka oraz statystyk Krzysztof Michalski!

Cała trójka przedłużyła umowy o kolejne dwa lata. Bardzo się cieszymy z dalszej współpracy – podkreśla prezes klubu Wojciech Stępień. Aleksandra Skalska ukończyła studia na Uniwersytecie Radomskim o kierunku fizjoterapia. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na wydziale fizjoterapii. Trafiła do Cerrad Czarnych Radom w trakcie sezonu 2017/2018.

Krzysztof Michalski pełni funkcję statystyka od sezonu 2012/2013, kiedy to wraz z radomskim klubem wywalczył tytuł mistrza I ligi. Warto dodać, że popularny „Kylo” jest wychowankiem RCS Czarnych Radom. W swoim CV, Krzysztof Michalski może pochwalić się pracą w siatkarskiej reprezentacji mężczyzn u boku szkoleniowca Ferdinando De Giorgiego.

Jakub Szyszka pełni funkcję trenera przygotowania motorycznego w Cerrad Czarnych Radom od sezonu 2017/2018. Jest szkoleniowcem od 18. roku życia. Jest certyfikowanym trenerem kulturystyki (PAS Polska), Crossfit Level 1(Crossfit Bold, Londyn),  CrossCore (Hokksund, Norwegia), olimpijskiego podnoszenia ciężarów (certyfikat Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów) oraz gimnastyki w Crossficie Level 1 (Kraków). Ponadto studiuje fizjoterapię na Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.

(źródło: wksczarni.pl)

Comment here