Siatkówka

To będzie wyjątkowy mecz

W najbliższą sobotę na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drużyna E.Leclerc Radomka Radom zagra przeciwko Cerrad Czarnym Radom.

Siatkarze i siatkarki będą głównymi aktorami potyczki. W obu ekipach wystąpią również zaproszeni goście. Ma parkiecie pojawić ma się Paweł Zagumny, znakomity przed laty rozgrywający, a obecnie prezes Polskiej Ligi Siatkówki. Zagrać ma Piotr Kardaś, świetnie znany radomskim kibicom koszykówki. Swoich przedstawicieli wystawić ma Radomiak, który przed kilkoma dniami wywalczył awans za zaplecze piłkarskiej ekstraklasy. Nie zabraknie innych znanych osób nie tylko świata sportu, ale kultury i polityki.

Mecz Gwiazd jakiego jeszcze nie było! Okoliczności organizacji wydarzenia przypomina serwis klubu E.Leclerc Radomka. Radom. – 2 marca na Balu Charytatywnym w hotelu Karo Prezes Thomas Renard-Chardin wylicytował za kwotę 5000 zł mecz towarzyski z drużyną Cerrad Czarni Radom. Kibiców E.Leclerc Radomki Radom czeka zatem niezwykłe wydarzenie – zapewnia radomka.com.pl.

Podczas meczu będzie przeprowadzona dodatkowa aukcja, a cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie małego Franka. Chłopiec walczy z glejakiem mózgu DIPG i ma szansę na eksperymentalne leczenie w Stanach Zjednoczonych, które niestety dużo kosztuje. Będziemy mogli nie tylko pomóc Frankowi, ale i nabyć wyjątkowe gadżety. Do nich z pewnością zaliczyć można np. kaski z autografami naszych znakomitych skoczków narciarskich Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. W puli znajduje się też koszulka z autografami piłkarzy Radomiaka.

W sobotę drużyny na parkiet wybiegną o godzinie 17.00. Wyjątkowe spotkanie spotkanie poprowadzą Sylwester Strzylak i Wojciech Głód. – Wstęp na mecz jest darmowy. Koniecznie zaznaczcie tę datę w kalendarzu na czerwono – w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Comment here