Siatkówka

Było co świętować

Odbyło się uroczyste zakończenie debiutanckiego sezonu siatkarskiego E.Leclerc Radomki Radom. W balu wzięli udział zawodniczki, sztab szkoleniowy, władze klubu, sponsorzy i zaproszeni goście.

Prezes Thomasa Renard-Chardin podziękował wszystkim za miniony rok, za wsparcie i obiecał, że nadchodzące rozgrywki będą jeszcze bardziej emocjonujące.

To okazja do spotkania władz klubu, zawodniczek, sponsorów i przyjaciół. Jest co świętować, bo za Radomką pierwszy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet. Choć może chciałoby się więcej, ale ósme miejsce też cieszy.  Jesteśmy zadowoleni. Myślę, że pokazaliśmy się z różnych stron. Na przyszły sezon mamy większe ambicje. Wkrótce pokażemy, że udało nam się zbudować bardzo ciekawy zespół i myślę, że będzie o nas głośno – mówił prezes E.Leclerc Radomka Radom.

Na scenie pojawił się także dyrektor kancelarii prezydenta Radomia Mateusz Tyczyński. – Ktoś kiedyś miał marzenie, żeby odbudować żeńską siatkówkę w Radomiu i marzenie to udało się zrealizować Prezesowi Thomasowi. Wielu nie wierzyło, ale cieszę się, że on uwierzył i jestem dumny mogąc wspierać klub, a Radom ma swoje reprezentantki w Lidze Siatkówki Kobiet.

Potem nadszedł czas na podziękowanie tym, którzy wspierali zespół przez cały sezon i dumnie tworzą Rodzinę Radomki. Pamiątkowe tablice i medale odebrali sponsorzy, drużyna i przedstawiciele mediów. Uroczystość uświetniły występy Ladies of Power , a w świat iluzji wprowadził wszystkich Czarek Czaruje.

(źródło: radomka.com.pl)

Comment here