Piłka nożna

Remis na zakończenie sezonu

Podziałem punktów zakończył się wyjazdowy mecz pierwszoligowego zespołu piłkarek Sportowej Czwórki. Radomianki sobotnim spotkaniem zakończyły sezon.

Sobotnia konfrontacja nie miała wielkiego znaczenia na układ tabeli grupy południowej. – Bez względu na wynik, sytuacja obu drużyn już się nie zmieni. Tomaszowianki już tydzień temu spadły na ostatnie miejsce i straciły szanse na utrzymanie. Z kolei „Luksiary” z Radomia są na piątym miejscu. Ewentualna wygrana pozwoli im utrzymać tą lokatę, a porażka może ich przesunąć na szóstą pozycję. Nie ma to już większego znaczenia. Prawdopodobnie trener Wojciech Pawłowski w ostatnim meczu da szansę kilku młodym zawodniczkom, które w lidze ostatnio grały trochę mniej – zapowiadał już przed meczem serwis luksiary.futbolowo.pl.

Mecz zakończył się podziałem punktów, który nie krzywdzi żadnej z drużyn. Gospodynie dwukrotnie wychodziły na prowadzenie, a trener radomianek żałuje zmarnowanych szans swoich podopiecznych, których jak się okazuje nie brakowało. – Przed przerwą Ola Szydło trafiła w słupek i poprzeczkę, a Klara Karoń miała dwie dobre okazje, bo już po 45 minutach mogliśmy wysoko prowadzić – powiedział po meczu trener Wojciech Pawłowski.  Sobotnie rozstrzygnięcia zadecydowały, że drużyna z Radomia zakończyła sezon na 5 miejscu.

MUKS Tomaszów Mazowiecki – Sportowa Czwórka Radom 2:2 (1:1)

Bramki: Szydło 30, Mazurkiewicz 67

Czwórka: Grzyb – Rosińska, Dobrowolska, Sobczak, Stefańska, Bińkowska, Gołębiowska (74. Wnukowska), Iwanova (65. Płóciennik), Mazurkiewicz, Szydło, Karoń.

W INNYCH MECZACH I TABELA

(źródło: luksiary.futbolowo.pl)

Comment here