Piłka nożna

Zamłynie i Centrum na plus

W sobotę i niedzielę rozegrano mecze 29. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej.

Zamłynie ZA Kombud Radom pewnie pokonało broniącego się przed spadkiem Zawiszę Sienno. Pierwsze połowa miła jeszcze wyrównany przebieg. Goście objęli prowadzenie już w 4 minucie, ale gospodarze szybko odpowiedziało. W drugiej radomianie już wyraźnie dominowali nad przeciwnikiem.

Efektowne zwycięstwo odniosło również Centrum. Drużyna z Radomia na wyjeździe pewnie pokonało Szydłowiankę.  Goście wykorzystali błędy defensywy drużyny z Szydłowca, która poniosła czwartą z rzędu porażkę.  Ozdobą meczu był gol (na 2 :0) zdobyty uderzeniem z 25 metrów.

W ogóle kolejka przyniosła wiele niespodzianek. – Dotychczasowy lider, Proch Pionki przegrał u siebie wyraźnie z Mazowszem Grójec. Jednocześnie KS Warka pokonał n wyjeździe Jodłę Jedlnia Letnisko i to teraz Warka musi w ostatnim meczu co najmniej zremisować – informuje rozpn.pl. Również na dole tabeli zapadły ważne rozstrzygnięcia. Po porażkach w trudnej sytuacji znalazły się ekipy Legionu Głowaczów i Skaryszewianki.

Zamłynie Radom – Zawisza Sienno 4:1 (1:1),
Bramki (za echodnia.eu): Szubiński 6, Kubica 49, Ścigała 82, Oparcik 86 – Strąk 4
Zamłynie: Orłow – Ścigała, Kośmiński, Jopek, Rdzanek, Woźniak, Kiraga, Kubica, Szubiński, Gregorek, Stępniewski.
Zawisza: Chadała – Dąbrowski, R. Lasocki, Sitek, Kubiak, Pucułek, Strąk, Tusiński, Michałek, Klaus, P. Sus.

Szydłowianka Szydłowiec – Centrum Radom 0:3 (0:1)

Bramki: Zakrzewski 35, Midziołek 55, Jedynak 76