Piłka nożna

Radomiak wzmacnia atak

Maciej Górski wzmacnia atak Radomiaka!

29-letni napastnik to kolejne wzmocnienie Radomiaka przed nadchodzącym sezonem Fortuna I Ligi – podkreśla serwis radomiak.pl. Doświadczony napastnik w minionym sezonie wystąpił w 15 meczach Ekstraklasy w barwach Korony Kielce i zdobył 2 bramki. Zawodnik podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

Maciej Górski to wychowanek Mazowsza Miętne. Później w rozgrywkach juniorskich reprezentował Agrykolę Warszawa, KS Piaseczno, Amicę Wronki oraz Legię Warszawa, w której zadebiutował w Ekstraklasie. Następnie był graczem GKP Gorzów Wielkopolski, ponownie Legii Warszawa, a także Arki Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Znicza Pruszków, Chrobrego Głogów, Jagiellonii Białystok, Chojniczanki Chojnice i Korony Kielce.

Łącznie w rozgrywkach Ekstraklasy zawodnik rozegrał 54 mecze i zdobył 6 bramek. – Witam wszystkich kibiców Radomiaka. Wspierajcie nas, bądźcie z nami. Razem na pewno osiągniemy bardzo dobry wynik – mówi Maciej Górski. To trzeci transfer Radomiaka po awansie na zaplecze Ekstraklasy. Wcześniej drużynę wzmocnili: środkowy Mateusz Cichocki i lewy obrońca Mateusz Lewandowski.

(źródło: radomiak.pl)

Comment here