Piłka nożna

Radomiak z licencją na I ligę

Bardzo dobre wieści napłynęły z Warszawy, gdzie Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN obradowała nad wnioskami beniaminków Fortuna I Ligi. Radomiak otrzymał licencję na grę na zapleczu ekstraklasy i tym samym już oficjalnie dołączył go grona pierwszoligowców w sezonie 2019/2020.

Na nasz klub nałożony został nadzór infrastrukturalny, finansowy i z zakresu personelu i administracji – informuje serwis radomiak.pl. – W decyzji komisji przeczytać możemy, że w ramach nadzoru infrastrukturalnego Klub zobowiązany jest do realizacji zaleceń wynikających z raportu z przeprowadzonej kilka tygodni temu wizytacji obiektu.

Nadzór finansowy zwykle przyznawany jest wszystkim beniaminkom rozgrywek, w celu kontroli przedstawionej prognozy finansowej. Z kolei nadzór z zakresu personelu i administracji nałożono z uwagi na nie przedstawienie komisji licencji UEFA A dla wszystkich trenerów grup młodzieżowych wymaganych zapisami Podręcznika Licencyjnego.

– W najbliższych dniach opublikowany zostanie terminarz rozgrywek, a niedługo później zaprezentujemy harmonogram sprzedaży i cennik karnetów i biletów na nadchodzący sezon Fortuna I Ligi – zapewnia radomiak.pl.

Comment here