Piłka nożna

W Radomiaku kolejne decyzje

Poznaliśmy kolejne decyzje kadrowe dotyczące zawodników Radomiaka.

Definitywnie z naszym klubem pożegnał się Łukasz Pietroń, który w minionej rundzie był wypożyczony do Gryfa Wejherowo – zapewnia radomiak.pl. Z kolei Arka Gdynia poinformowała, że skróceniu ulegnie wypożyczenie Jakuba Wawszczyka do Radomiaka, co oznacza, że obrońca 18 czerwca rozpocznie treningi z gdyńskim zespołem.

Informację potwierdza sam zawodnik. – Nadszedł czas pożegnania z Zielonymi barwami. Zawsze z podniesioną głową i dumą wychodziłem na boisko w barwach Radomiaka. Chciałbym podziękować wszystkim za ten cały rok, każdej osobie będącej częścią Zielonej rodziny. Ten rok zostanie ze mną do końca życia – podkreśla Jakub Wawszczyk.

Obaj piłkarze dołączyli do Radomiaka latem, przed startem minionego sezonu. Jesienią Łukasz Pietroń wystąpił w pięciu meczach II ligi i jednym w Pucharze Polski. Zdobył jedną bramkę. Wiosną przebywał na wypożyczeniu w Gryfie Wejherowo. Jakub Wawszczyk do Radomiaka trafił na wypożyczenie z ekstraklasowej Arki Gdynia. Młodzieżowiec na lewej obronie wystąpił w 28 meczach II ligi i zanotował cztery asysty – przypomniał radomiak.pl.

Comment here