Piłka nożna

Przygotowania rozpoczęte

W sobotnie popołudnie piłkarze Radomiaka odbyli pierwszy trening w letnim okresie przygotowawczym. W zajęciach wzięło udział 23 zawodników.

Na treningu pojawili się m.in. dwaj pozyskani latem zawodnicy – Mateusz Michalski oraz Mateusz Lewandowski oraz dwóch testowanych zawodników, w tym jeden pochodzący z Francji. Zabrakło innych nowych nabytków – Macieja Górskiego i Mateusza Cichockiego. Obaj dołączą do zespołu w najbliższych dniach.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Dawid Jabłoński i Peter Mazan oraz powracający z wypożyczeń Damian Szuprytowski i Michał Suchanek. Łącznie na treningu pojawiło się 23 zawodników. W nadchodzącym tygodniu spodziewany jest przyjazd kolejnych piłkarzy testowanych.

W niedzielę Zieloni odbędą kolejny trening, a w poniedziałek i wtorek przejdą testy medyczne. W środę rozegrają pierwszy sparing, z Wisłą Kraków w Warce (godz. 17:00).

Kadra Radomiaka na pierwszym treningu w letnim okresie przygotowawczym:

Bramkarze: Artur Haluch, Mateusz Kochalski, Kamil Bielikow
Obrońcy: Michał Grudniewski, Damian Jakubik, Martin Klabnik, Karol Kucharski, Mateusz Lewandowski
Pomocnicy: Rafał Makowski, Bruno Luz, Konrad Witkowski, Adam Banasiak, Maciej Filipowicz, Michał Kaput, Patryk Winsztal, Meik Karwot, Patryk Mikita, Mateusz Michalski
Napastnicy: Dominik Sokół, Jakub Rolinc, Leandro Rossi

oraz dwóch zawodników testowanych.

(źródło: radomiak.pl)

Comment here