Siatkówka

Czas oficjalnych pożegnań

Czas pożegnań w Cerrad Czarnych Radom trwa w najlepsze.

Za pośrednictwem serwisu klub na początek pożegnał Tomasza Fornala. Kadrowicz od nowych rozgrywek bronić będzie barw Jastrzębskiego Węgla. Następnie odbyło się oficjalne pożegnanie Wojciecha Żalińskiego, który jak nie jest wielką tajemnicą występować będzie w Indykpolu AZS Olsztyn. Nie było to niespodzianką, o transferach obu siatkarzy do innych klubów PlusLigi mówiło się już od kilku miesięcy, jeszcze w czasie trwającego sezonu.

Nie są zaskoczeniem kolejne informacje. W ostatnich dniach klub poinformował o wypożyczeniu Kacpra Wasilewskiego do pierwszoligowego Mickiewicza Kluczbork. Zakończyła się też współpraca z kolejnym duetem. Tym razem dotyczy to przyjmującego Kamila Kwasowskiego i rozgrywającego Reto Gigera. Pierwszy ma grać w GKS Katowice, drugi przenosi się do Estonii.

Oficjalnych komunikatów jeszcze nie ma, ale wiadomo że na tym nie koniec. Od pewnego czasu wiadomo, że swojej siatkarskiej przygody w Radomiu nie będą kontynuować Norbert Huber, Maksym Żygałow i Jakub Rybicki. Przebywający obecnie z reprezentacją Polski w Mediolanie środkowy bloku przeprowadzi się do Bełchatowa. Atakujący z Rosji swoją karierę kontynuować będzie w ojczyźnie. Tymczasem Jakub Rybicki obrał kierunek zachodni. Radomianin w nowym sezonie zagra w klubie Lindemans Aalt z Belgii.

Comment here