Sporty Walki

Brazylijskie Jiu-Jitsu dla dzieci

Marga Submission Fighting Gym zaprasza na akcję „Wakacje z BJJ”! Oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą przez dwa wakacyjne miesiące poznać ten sport lub podszlifować swoje umiejętności.

Od 24 czerwca do 31 sierpnia na matach Margi w klubie fitness Pop Gym, codziennie, młodzi adepci sztuk walki będą mogli trenować pod okiem jednego z najlepszych trenerów tego sportu, Łukasza Bilskiego. Dobra zabawa i fantastyczna atmosfera – to w dużej mierze cechuje zajęcia BJJ. – Nasze zajęcia uczą technik brazylijskiego jiu-jitsu, które jest jedną z najskuteczniejszych metod samoobrony – mówi Łukasz Bilski. – Dodatkowo rozwija koordynację u dzieci, gdyż każdy trening zawiera ćwiczenia ogólnorozwojowe wpływające na rozwój siły fizycznej, szybkości, elastyczności i wytrzymałości.

Strategia walki BJJ zakłada jak najszybsze sprowadzenie przeciwnika do parteru, zajęcie jak najlepszej pozycji umożliwiającej kontrolę oraz jak najszybsze zakończenie walki przy pomocy techniki kończącej (np. dźwigni). BJJ jest systemem bardzo skutecznym, pozwalającym zwyciężyć w walce z większym i silniejszym fizycznie przeciwnikiem. – Zapraszamy na matę wszystkich chętnych na naukę BJJ. Poprzez zabawę Wasze dziecko nauczy się skutecznej i bezpiecznej samoobrony, pozna nowych kolegów i koleżanki i przeżyje fantastyczną przygodę z brazylijskim jiu-jitsu – zaprasza na zajęcia trener Marga SFG.

Zajęcia będą odbywały się codziennie w Marga SFG przy ul. Witolda 7 (II Piętro, Pop Gym Sport & Health Club). Szczegółowe informacje na temat zajęć w recepcji Klubu lub na profilu Marga SFG ( https://www.facebook.com/MargaRdm/.

(źródło: informacja prasowa)

Comment here