Piłka nożna

Broń po pierwszym treningu

Piłkarze Broni Radom wrócili po urlopach i rozpoczęli przygotowania do trzecioligowego sezonu.

Pierwsze zajęcia były wprowadzające. Spora część piłkarzy przebywa jeszcze na urlopach. – Na pierwszych zajęciach było 16 zawodników. Skromnie, bo niektórzy otrzymali jeszcze kilka dni na urlop, a Przemek Śliwiński i Przemek Nogaj nie doleczyli jeszcze kontuzji z ostatniej kolejki i wznowią treningi trochę później – zaznacza trener Dariusz Różański.

– Wolne otrzymali jeszcze Wojtek Gorczyca, Patryk Czarnota, Kamil Czarnecki, a Maksim Kventsar wyjechał na Białoruś i dołączy do zespołu za kilkanaście dni – uzupełnia bronradom.pl.  Za to w piątek na treningu będzie już Emil Możdżonek. Wiadomo też, że na pewno nie wszyscy dotychczasowi gracze pozostaną na Narutowicza 9. Kogo w Broni zabraknie? – Testy w Legionovii rozpoczął Adam Imiela. Natomiast raczej w naszym zespole nie będzie Piotra Goljasza i Jakuba Kosiorka.

Kadra zostanie uzupełniona. Na pierwszych zajęciach było sześciu nowych zawodników. – Zbyt wcześnie, aby teraz podawać nazwiska, ale pojawił się testowany bramkarz, dwóch młodych graczy z regionu radomskiego, środkowy obrońca, pomocnik 2-ligowego klubu. W piątek pojawią się dwaj kolejni nowi zawodnicy, a jeszcze jeden ma dojechać na sobotni mecz towarzyski z Legionovią – informuje klubowy serwis.

Pierwszy sparing z beniaminkiem drugiej ligi Broń rozegra w Rembertowie.

(fot: bronradom.pl)

Comment here