Piłka nożna

Porażka z Legionovią

W pierwszym letnim sparingu piłkarze Broni nieznacznie przegrali z beniaminkiem II ligi. Mecz odbył się w Rembertowie. 

Zwycięską bramkę dla zespołu z Legionowa zdobył Adam Imiela, do niedawna zawodnik Broni. W pierwszej połowie poza Damianem Winiarskim w ekipie Broni zagrało aż 10 testowanych zawodników. – Mimo takich zmian i zaledwie dwóch treningów przygotowujących, nasz zespół objął prowadzenie w 29 minucie – podkreśla serwis bronradom.pl.

Tuż przed przerwą w 44 minucie gospodarze wyrównali, a na początku drugiej połowy (53 minucie) bramkę dla „Novii” zdobył wspomniany Imiela. – Po niespełna dwóch treningach jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników. Co prawda z wyniku niekoniecznie, bo przegraliśmy, ale momentami sama gra wyglądała przyzwoicie. Dużo było zaangażowania w grze drużyny. Jest kilku zawodników bardzo ciekawych, którzy pokazali się z jak najlepszej strony – podsumował trener Dariusz Różański.

Z zawodników z dotychczasowego składu zagrali Przemek Nogaj, Paweł Młodziński, Damian Winiarski, Jakub Zych. – Spora część graczy negocjuje nowe (wyższe) kontrakty, mimo, że cel (minimum 9 miejsce) nie został osiągnięty – podkreśla klubowy serwis trzecioligowca.

Legionovia – Broń Radom 2:1 (1:1)

Comment here