Piłka nożna

Trzeci tydzień przygotowań

Piłkarze Radomiaka rozpoczęli trzeci tydzień letniego okresu przygotowawczego. Mikrocykl zwieńczą dwa sparingi – sobotni z Wisłą Sandomierz i niedzielny z Legią Warszawa.

Z zespołem wciąż trenują testowani Marcin Kluska, Kacper Pietrzyk i Chams Faraji. Zabrakło natomiast Artura Halucha, który narzeka na uraz mięśnia przywodziciela. W sezonie 2019/20 Fortuna 1 Ligi w barwach Radomiaka nie zobaczymy natomiast Jakuba Rolinca. – Czeski napastnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron – informuje radomiak.pl. Klubowy serwis przypomniał, że Jakub Rolinc był zawodnikiem Radomiaka przez ostatnie dwa sezony. W ich trakcie rozegrał 54 meczów II ligi i 1 meczu Pucharu Polski. Zdobył łącznie 11 bramek.

W tym tygodniu drużyna spotka się na zajęciach łącznie siedem razy, a w weekend część zawodników zagra w sparingu z Wisłą Sandomierz w podradomskiej Jedlni-Letnisko, a pozostali wystąpią w grze kontrolnej z Legią Warszawa na bocznym boisku stadionu Legii.

Piłkarze szlifują formę tymczasem trwa stacjonarna sprzedaż karnetów na rundę jesienną Fortuna 1 Ligi. – Zainteresowanie karnetami jest bardzo duże. W poniedziałek od samego rana spłynęło dużo internetowych zamówień na karnety, a największym zainteresowaniem cieszą się karnety firmowe, na które zamówienia złożyły dziś kolejne radomskie firmy i instytucje – podkreśla radomiak.pl.

Jednocześnie w Zielonej Wyspie wystartowała sprzedaż stacjonarna, która również cieszy się sporym zainteresowaniem. Szczegółowe informacje o zakupie karnetu –  TUTAJ

(fot: radomiak.pl)

Comment here