Siatkówka

Siatkarskie emocje na piasku

Sezon siatkówki plażowej w Radomiu i regionie rozkręca się na dobre. Za nami pierwsze turnieje, w których nie brakowało emocji. Tymczasem już w najbliższy weekend Superpuchar Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019.

Na Borkach w Radomiu rozegrano I turniej z cyklu GRAND PRIX Amatorów MOSIR RADOM 2019. W sobotnie przedpołudnie spotkało się 8 par, które zostały podzielone na dwie grupy i rozgrywały mecze system „każdy z każdym”. Dwa pierwsze zespoły z grup spotkały się w półfinałach grając „na krzyż” . Pogoda nie rozpieszczała zawodników. We znaki dawał się zimny porywisty wiatr, na szczęście nie padało. Ostatecznie zwyciężyła para Łukasz Grzyb, Karol Ślażyński (na zdjęciu).

Wiele emocji dostarczył też turniej Plażowej Piłki Siatkowej rozegrany wcześniej nad zalewem w Domaniowie. W tym przypadku wystartowało 6 dwuosobowych drużyn żeńskich i 16 męskich. Zawodnicy wykazali się doskonałymi umiejętnościami i wspaniałą kondycją. Rywalizowali w pełnym słońcu aż do późnego popołudnia. Najlepsze były zawodniczki: Aleksandra Bator i Weronika Brzuzy. Kolejne miejsca wywalczyły: Kinga Snopczyńska i Aleksandra Sokół oraz Patrycja Odzimkowska i Paula Janicka. Wśród mężczyzn zwyciężyli: Sylwester Janek i Michał Koryciński. Miejsce drugie zdobyli Paweł Jedynak i Jakub Wrzesień, a trzecie Jakub Michalski i Dominik Wanat.

Wielkimi krokami zbliża się Superpuchar Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2019. W tym roku organizatorzy przygotowali dla kibiców rozbudowany program dodatkowych, a co najważniejsze bezpłatnych atrakcji. Dlatego już dzisiaj warto zarezerwować sobie czas na najbliższy weekend aby wybrać się do Toporni.

(fot:mosir.radom.pl)

Comment here