Tenis

Wiktoria zbiera doświadczenie

Złoto i srebro dla Wiktorii Chmielewskiej w WTK skrzatek.

W Radomsku odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek, w którym udział wzięła zawodniczka AT Masters Radom. W zawodach rozgrywanych systemem grupowo-pucharowym zaprezentowała się bardzo dobrze zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej.

W singlu zajęła drugie miejsce. W grupie Wiktoria Chmielewska bez straty gema pokonała kolejno Antoninę Olczyk/MOSiR Radomsko/  6/0  6/0 i Zuzannę Gaszka/Rybnickie Towarzystwo Tenisowe/  6/0  6/0. W ćwierćfinale również bez straty gema Aleksandrę Leś/GKS Katowice/  6/0  6/0, a w półfinale wygrała z Leną Markowską/MOS Dąbrowa Górnicza/ 6/4  6/1. W finale musiała uznać niestety wyższość Marty Dudek/ BTS AS Bełchatów/, która zwyciężyła 6/4  6/2.

Jeszcze lepszy wynik radomianka uzyskała w deblu, gdzie występując w parze z Weroniką Lubaszka/Warszawianka/ zajęła pierwsze miejsce.  Po zwycięstwie  w półfinale nad parą Wiktoria Pastuszyńska(PKT Pabianice)/Judyta Gregorczyk(AT Masters)  6/0  6/1, w  finale po bardzo zaciętym meczu para radomsko-warszawska pokonała Martę Dudek i Lenę Markowską 2/6  6/3  11/9. Trenerem Wiktorii jest mama Katarzyna Chmielewska.

Comment here