Lekkoatletyka

Bilety już można kupić

Ruszyła sprzedaż biletów na 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Bilety będzie można kupić za pośrednictwem platformy www.ebilet.pl. Zapraszamy do Radomia.

W Radomiu, już 23-25 sierpnia (piątek-niedziela) na stadionie lekkoatletyczno-piłkarskim przy ul. Narutowicza 9 o medale 95. PZLA Mistrzostw Polski powalczą największe gwiazdy „królowej sportu” oraz młodzi, utalentowani zawodnicy, którzy już wkrótce mogą wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich. Sierpniowe wydarzenie będzie zdecydowanie jedną z największych sportowych imprez, jakie Radom miał okazję gościć. Trzydniowe zmagania w Radomiu będą punktem kulminacyjnym letnich imprez krajowych. Wystartować w nich ma ponad 500 zawodników. Dla wielu mistrzostwa będą stanowiły jeden z etapów przygotowań do mistrzostw świata. Dla innych impreza będzie ostatnią szansą na zdobycie minimów na jesienny czempionat globu. O poziom sportowy i osiągane wyniki można więc być spokojnym. Tej sportowej uczty nie można przegapić.

Zachęcamy do kupowania biletów za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Ceny biletów kształtują się następująco:

Bilet normalny – 10 zł

Bilet ulgowy – 5 zł

Bilet rodzinny (2+1, 2+2, 2+3 i 2+4) – 20 zł

Dzieci do lat 6 oraz posiadacze Radomskiej Karty Seniora i Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością wchodzą za darmo. Grupę osób, które legitymują się powyższymi kartami prosimy o kontakt mailowy z przedstawicielami serwisu e-bilet: zamowienia@ebilet.pl w celu wygenerowania biletu. Seniorzy i osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunem, którzy nie posiadają wspomnianych kart, otrzymują bilet ulgowy. Ulgowe wejście za okazaniem stosownej legitymacji przysługuje również Honorowym Dawcom Krwi, Honorowym Dawcom Przeszczepu oraz członkom związków kombatanckich i weteranów.

Nie zapominamy również o sprzedaży stacjonarnej. W najbliższych dniach sprzedaż ruszy w Centrum Informacji Turystycznej, które znajduje się w budynku dworca PKP.

(źródło: radom.pl)

Comment here