Siatkówka

Środkowy wraca do Radomia

Wychowanek radomskiego klubu wraca do drużyny Cerrad Czarnych. Bartłomiej Grzechnik w sezonie 2019/2020 będzie ponownie reprezentować barwy Wojskowych!

Popularny „Wiśnia” do Radomia wraca po trzyletniej przerwie. – Po wywalczeniu awansu z drużyną RCS Czarnych Radom do PlusLigi w sezonie 2012/2013, Bartłomiej Grzechnik przez kolejne trzy lata bronił barw WKS-u w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Po rozgrywkach 2015/2016 środkowy przeniósł się do BBTS-u Bielsko-Biała. Kolejne dwa lata swojej kariery (sezony 2017/2018 i 2018/2019) spędził w drużynie MKS-u Będzin – przypomina wksczrani.pl.

Teraz Bartłomiej Grzechnik ponownie zagra w klubie z Radomia. Dla 26-letniego środkowego bloku zbliżające się rozgrywki PlusLigi, będą już siódmym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. – O miejsce w pierwszym składzie w nadchodzącym sezonie rywalizować będzie z Alenem Pajenkiem, Damianem Boruchem oraz Michałem Ostrowskim – podkreśla klubowy serwis.

Bartłomiej Grzechnik w PlusLidze łącznie rozegrał 126 meczów i zdobył 664 punkty, w tym w barwach Cerrad Czarnych Radom w wystąpił w 54 meczach i zdobył 283 punkty. – Cieszymy się z przyjścia Bartka do drużyny. Skład Cerrad Czarnych Radom nie został jeszcze zamknięty, lecz w zbliżających się dniach ogłosimy dwóch ostatnich siatkarzy, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu. – zapewnia prezes WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień.

Cerrad Czarni Radom – sezon 2019/2020:
Rozgrywający: Dejan Vincić, Michał Kędzierski
Atakujący: Michał Filip, Karol Butryn
Przyjmujący: Thanasis Protopsalptis, Bartosz Firszt
Środkowi: Alen Pajenk, Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Damian Boruch
Libero: Michał Ruciak, Mateusz Masłowski

(źródo: wksczarni.pl)

Comment here