Piłka nożna

Remis w ostatnim sprawdzianie

Bezbramkowym remisem zakończył się sparing Radomiaka z Górnikiem Łęczna. Była to ostatnia gra kontrolna w letnim okresie przygotowawczym.

Oba zespoły stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki, choć stroną dominującą, szczególnie w pierwszej połowie był Radomiak. Najbliżej strzelenia gola był Maciej Górski, którego strzał po dobrym dograniu Leandro obronił intuicyjnie bramkarz Górnika.

W Radomiaku zabrakło Macieja Filipowicza, który pojechał na testy do Polonii Warszawa. Kontuzjowani są natomiast: Damian Nowak, Mateusz Lewandowski, Maciej Świdzikowski i Patryk Wisztal.

Za tydzień inauguracja sezonu Fortuna 1 Ligi. W sobotę o godzinie 18:00 Zieloni podejmą GKS Tychy. Tymczasem oficjalny serwis radomskiego klubu po sparingu z Górnikiem Łęczna poinformował: Damian Szuprytowski definitywnie odchodzi z Radomiaka. Zawodnik rozwiązał z klubem kontrakt za porozumieniem stron i swoją przygodę z piłką będzie kontynuował w drugoligowej Olimpii Elbląg.

Radomiak Radom – Górnik Łęczna 0:0
Radomiak: Haluch (60. Kochalski) – Jakubik, Pietrzyk (63. Klabnik), Cichocki (63. Grudniewski), Abramowicz, Kaput, Karwot (70. Banasiak), Makowski (85. Nowakowski), Michalski (70. Mikita), Leandro (78. Luz), Górski (85. Sokół)

(fot: radomiak.pl)

Comment here