Piłka nożna

Nowy prezes i zarząd klubu

Robert Wicik (na zdjęciu z lewej), były piłkarz Broni, obecnie radomski przedsiębiorca, został nowym prezesem radomskiego klubu.

W poniedziałek udało się wybrać nowy zarząd i prezesa w Broni Radom. Przed tygodniem obrady walnego zgromadzenia zostały przerwane ze względów formalnych, tym razem toczyły się w normalnej atmosferze. Po 13 latach z klubem pożegnał się Artur Piechowicz, a także zarząd klubu, który z nim współpracował.

– Wszyscy wiemy, że podczas tego długiego czasu klub osiągał wiele sukcesów, choć były też porażki. Na pożegnanie Artur Piechowicz  (na zdjęciu z prawej) powiedział wiele ciepłych słów w kierunku swoich współpracowników, wszystkich piłkarzy i trenerów, którzy przewinęli się przez klub, a także w kierunku sponsorów, rodziców i kibiców – podkreślił serwis klubu. – Nie żegnam się i nie odwracam się od klubu. Będę zawsze blisko, do dyspozycji i kiedy trzeba będzie, pomogę nowemu zarządowi – zaznaczył odchodzący prezes.

Robert Wicik był jedynym kandydatem na prezesa, dostał 100-procentowe poparcie. – To oznacza, że jest godny zaufania i można być pewnym, że otrzyma pomoc wszystkich środowisk skupionych wokół naszego klubu – zapewnił serwis bronradom.pl. – Bardzo dziękuję wszystkim za poparcie. Nie spodziewałem się, że tak wiele osób na mnie zagłosuje. Przed nami dużo pracy. Jest dużo do zrobienia, ale wspólnymi siłami wierzę, że będzie dobrze – zaznaczył nowy prezes.

Obok niego w zarządzie pracować będą: Marek Nowocin, Karol Gasek, Jan Panek. Sylwester Wójcicki, Jakub Osóbka, Mateusz Królikowski. Są to osoby, które są silnie związane z klubem i chcą pracować na jego rzecz. To zarazem biznes, doświadczenie w osobie Jana Panka, ale też pełna wigoru i pomysłów, młoda kibicowska krew. We wtorek nowy prezes spotka się z piłkarzami trzecioligowej drużyny seniorów.

(źródło: bronradom.pl)

Comment here